Konkurs

Zapraszamy wszystkich miłośników literatury i twórczości do wzięcia udziału w naszym ekscytującym konkursie na okładkę książki pt. „Placebo”! Jeśli masz zamiłowanie do designu, kreatywności i chciałbyś, aby Twoje dzieło zdobiło przód tej fascynującej powieści, to ta szansa jest właśnie dla Ciebie!

„Placebo” to opowieść o tajemniczym świecie iluzji, gdzie granica między prawdą a fałszem zostaje rozmazana. Autor przeniesie nas w miejsce, gdzie nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. Teraz to Ty możesz oddać hołd tej niezwykłej historii, projektując okładkę, która wzbudzi emocje i zachwyci czytelników.

Jak wziąć udział w konkursie? To proste! Przygotuj swoje oryginalne dzieło, które będzie idealnie oddawać klimat i treść powieści „Placebo”. Możesz skorzystać z dowolnej techniki artystycznej, od ręcznego rysunku po projekt graficzny. Ważne jest, aby Twoje dzieło było unikalne, zaskakujące i wyróżniało się spośród innych.

Nadesłane prace oceni nasze jury, które składać się będzie z doświadczonych projektantów, pisarzy i wydawców. Wybierzemy jedną okładkę, która najlepiej odda istotę powieści i stanie się jej wizytówką. Zwycięzca nie tylko zostanie uhonorowany, ale także jego praca zostanie wykorzystana jako oficjalna okładka książki „Placebo”!

Czekamy na Twoje kreatywne pomysły do [adres e-mail konkursowy]. Przyślij nam swoje zgłoszenie w formacie PDF lub JPG. Pamiętaj, aby dołączyć swoje dane kontaktowe, tak abyśmy mogli się skontaktować w przypadku wygranej.

Nie przegap tej niesamowitej okazji, aby wprowadzić swoją sztukę do literackiego świata! Dołącz do naszego konkursu i daj swojej twórczości możliwość zabłysnąć na okładce książki „Placebo”. Czas na Ciebie, artysto!